Her Impact | Job Offer

Junior Sales Specialist

HR

Warsaw

Her Impact

Salary

2000 PLN - 5000 PLN
Sales
Customer Success

Her Impact szuka osoby na stanowisko Junior Sales Specialist! Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się platformą online, wspierającą kobiety w osiąganiu celów zawodowych na każdym etapie kariery. Współpracujemy z ekspertkami w różnych dziedzinach oraz markami, dla których zatrudnienie kobiet jest istotną kwestią.

Poszukujemy osoby chętnej do nauki, która posiada wysoko rozwinięte umiejętności  nawiązywania kontaktów biznesowych. Podstawowymi zadaniami Junior Sales Specialist będzie pozyskiwanie klientów i utrzymywanie z nimi dobrych relacji oraz dbanie o sprzedaż produktu wraz z resztą zespołu sprzedażowego. Dołączenie do Her Impact to niepowtarzalna okazja do tworzenia i uczestnictwa w projektach realnie poprawiających pozycję kobiet na rynku pracy.

Obowiązki

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • Sporządzanie raportów
  • Współtworzenie i realizowanie strategii napędzania biznesu na nowych i istniejących rynkach
  • Dbanie o maksymalizację potencjału sprzedaży
  • Negocjacja warunków z klientami
  • Regularna publikacja ogłoszeń w zakładce Her Jobs oraz przesyłanie złożonych aplikacji
  • Bardzo dobre zrozumienie produktu; odzwierciedlanie wartości i celów Her Impact

Kwalifikacje

  • Doskonałe pisemne i werbalne umiejętności komunikacyjne
  • Sumienność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie biznesowe

Oferujemy elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy hybrydowej – biuro Her Impact znajduje się w centrum Warszawy.