Her Impact | Job Offer

Asystent/tka w Zespole Szkoleń

Business

Warsaw

Benefit Systems

HR
Szkolenia

Nasze wymagania

·         Masz doświadczenie w pracy projektowej, obsłudze klienta?

·         Twoim atutem jest doświadczenie w pracy w dziale HR?

·         Do nowych wyzwań podchodzisz jak do okazji nabycia nowych umiejętności?

·         Doskonale odnajdujesz się w pracy nad wieloma projektami?

·         Jesteś dobrym organizatorem?

·         Chętnie będziesz współpracować z nami w wymiarze 40 godz. tygodniowo?

·         Nie boisz się zadawać pytań, kiedy czegoś nie wiesz?

·         Lubisz kontakt z ludźmi, a wystąpienia przed większą liczbą osób nie stanowią dla Ciebie problemu?

·         Osiągasz wysokie noty za styl współpracy i grasz zawsze fair play?

·         Jesteś studentem/ką ostatnich lat i chcesz rozwijać się w obszarze HR?

Twój zakres obowiązków

·         Pokażemy Ci tajniki pracy działu HR

·         Będziesz wykonywać zadania z obszaru szkoleń, e-learningu, ścieżek karier i innych rozwojowych projektów

·         Będziesz opracowywać i organizować szkolenia stacjonarne oraz zdalne, a z czasem nawet je prowadzić

·         Twoim zadaniem będą prace administracyjne w obszarze szkoleń, wsparcie w rozwoju platformy elearningowej i projektów rozwojowych

·         Będziesz archiwizować dane w systemie oraz dbać o ich poprawność

To oferujemy

·         Na mecie czeka na Ciebie przede wszystkim satysfakcja współpracowników, ale nie tylko :)

·         Otrzymasz pakiet szkoleń wdrożeniowych i możliwość rozwoju

·         Nasze biuro mieści się przy Metrze Rondo Daszyńskiego

·         Jesteśmy różni i lubimy wstawać o rożnych porach - pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance

·         Każdy dzień rozpoczniesz od śniadania dofinansowanego przez BS

·         Twój poziom energii będzie stale uzupełniany aromatyczną kawą i herbatą, a na większy głód mamy przerwę na lunch w czasie pracy, podczas których korzystamy z karty BenefitLunch :)

·         Mamy dla Ciebie również kartę MultiSport

Zapewnimy Ci elastyczny czas pracy oraz współpracę na podstawie umowy zlecenie