Her Impact | Job Offer

HR Business Partner / TA Lead

Media

Warsaw

Burda Media Polska

Recruitment process
Management skills
HR

Szukasz miejsca pracy, w którym na pierwszym miejscu jest człowiek? Chciałbyś/chciałabyś pracować

we wspierającym i otwartym zespole?

Klient jest dla Ciebie w centrum, lubisz budować procesy i pozyskiwać talenty do zespołu?

Ważne są dla Ciebie wartości i rozwój?

To świetnie!

W Burda Media Polska wszystkie działania projektujemy zgodnie z podejściem human 2 human.

Jesteśmy otwarci na różnorodność i zmiany, stawiamy sobie przy tym ambitne cele.

Każdy z nas jest częścią kultury organizacyjnej naszej firmy.

Mamy dla Ciebie miejsce w naszym zespole People, Culture & Communication!

Poszukujemy osoby na stanowisko HR Business Partner / TA Lead

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Realizacja polityki personalnej firmy;
  • Wsparcie kadry menedżerskiej;
  •  Aktywne uczestnictwo we wdrażaniu projektów HR, budowanie zaangażowania, udział w komunikacji wewnętrznej, kształtowaniu potencjału przywódczego, budowaniu kultury organizacyjnej zgodnej z wartościami Burda;
  • Zarządzanie wszystkimi procesami rekrutacyjnymi, tak by były realizowane płynnie, profesjonalnie i skutecznie biznesowo. Holistyczne podejście do procesu rekrutacyjnego;
  • Zbudowanie i wdrożenie procesu rekrutacyjnego zapewniającego doświadczenia kandydatów na jak najwyższym poziomie;
  • Zbudowanie i wdrożenie atrakcyjnej oferty rekrutacyjnej dla kandydatów, stałe poszukiwanie skutecznych kanałów rekrutacji. Aktywne budowanie wizerunku pracodawcy na rynku pracy.

Czego oczekujemy?

  • Około 2-3 letnie doświadczenie na stanowisku HRBP – min. 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu procesami rekrutacyjnymi, z naciskiem na budowanie pozytywnego candidate experience;
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia);
  • Umiejętność budowania relacji i przekonywania do swoich racji;
  • Dobra organizacja czasu pracy;
  • Zorientowanie na cel;
  • Zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego;
  • Budowanie relacji;
  • Zarządzanie zmianą;
  • Umiejętności wpływu i przekonywanie do swoich racji;
  • Zdolności analityczne;
  • Podejmowanie dobrych decyzji.

Co oferujemy?

  • Hybrydowy model pracy;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Kulturę organizacyjną tworzącą przyjazną atmosferę pracy;
  • Możliwość rozwoju i wpływu;
  • Pracę w kreatywnym, inspirującym zespole.

Bądź blisko ludzi! BBurda!